Raktári dolgozó

  • Cég neve

    Pepco Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2360 Gyál

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Európai diszkontlánc vagyunk.
Sikereinket munkavállalóink elkötelezettségének köszönhetjük.

RAKTÁRI DOLGOZÓ

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Versenyképes, teljesítményorientált juttatási csomagot
  • Akár 20%-os dolgozói kedvezményt
  • Barátságos, támogató légkört
  • céges buszjárat igénybevételének lehetősége a munkába járáshoz

Várjuk jelentkezésedet a munkakör betöltésére, amennyiben:

  • hasonló területen már dolgoztál
  • pontos ember vagy és szívesen számolsz
  • barátságos, készséges és problémamegoldó vagy
  • szívesen dolgozol 3 műszakos munkarendben
  • Nem riadsz vissza a fizikai munkától

Munkakörhöz tartozó feladatok lennének:

  • A konténerben érkező áruk kiszedése, raklapra építése
  • Szállításra kész raklapok összeállítása, szorter gép kezelése
  • Raktáron belüli kézi anyagmozgatás kézzel illetve raklapemelő béka segítségével
  • Raktári rend fenntartása, egyéb raktári kisegítő munkák ellátása