Patella Gyógyászati Segédeszköz Nagykereskedelmi Kft logo

Raktári dolgozó (FIX Délutános)

  • Cég neve

    Patella Gyógyászati Segédeszköz Nagykereskedelmi Kft

  • Munkavégzés helye

    2151 Fót

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Munkavégzés helye: FÓT, EAST GATE BUSINESS PARK  2024.július 1-től X. kerületi munkavégzés!
  • A beérkező áruk betárolása, mozgatása, csomagolása,
  • Rendelések összeállítása, szállításra előkészítése
  • Raktári rend fenntartása,

Elvárások

  • Legalább alapfokú vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • Átlagos fizikai terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Biztos, bejelentett munkaviszony;
  • Stabil vállalati környezet;
  • Barátságos, családias légkör;
  • Kulturált munkakörnyezet;
  • Azonnali munkakezdés lehetősége;
  • Előrelépési lehetőség;
  • Szabad hétvégék;
  • Hétfőtől-péntekig 13-21 óráig,  minden hétvége szabad.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Gyógyászati segédeszköz nagykereskedelmi cég fóti telephelyű raktárába munkatársakat keres azonnali kezdéssel, hosszú távra.
 Munkavégzés helye: FÓT, EAST GATE BUSINESS PARK  2024.július 1-től X. kerületi munkavégzés
(Az M3 M0 találkozásánál, a régi Fóti út mentén, közel a fóti hipermarket-övezethez, a Megyeri Hídtól pár percre található. Buszmegálló a bejáratnál.)

A jelentkezem gombra kattintás után, kérjük csatold fényképes önéletrajzodat.