Raktári csoportvezető (Törökbálint (heti 40 óra)

  • Cég neve

    Regio Kft.

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint, Torbágy utca 4.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Szereti a raktározást, igényes a rendre és jól tud szervezni?  Várjuk jelentkezését Törökbálinti  játékraktárunkba!

Főbb feladatok:

  • Raktár folyamatos működésének és kiszállításának támogatása.
  • A raktári folyamatok teljes körű, magas szintű elsajátítása, ismerete (Top raktárosi szinten)
  • Raktárosok munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Raktári rend betartása, betartatása
  • Termékek raktározásának megtervezése, felügyelete
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Beérkező áruk átvételének előkészítése, lebonyolítása
  • Aktív részvétel a cég raktározási folyamataiban, a folyamatok felügyeletében, fejlesztési javaslatok előterjesztése raktározási vezetőnek
  • Az árumozgások (beérkezés, kitárolás, áttárolás stb.) pontos könyvelése vállalatirányítási rendszerben
  • Éves leltár előkészületben, leltározásban aktív részvétel
  • Munkabiztonsági és munkaegészségügyi előírások betartása és betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2 év csoportvezetői vagy koordinátori tapasztalat
  • Kétműszakos, tervezhető munkarend vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő szervezési készség, munkafolyamatok átlátása,
  • Kimagasló adminisztrációs készség, precíz, rendezett dokumentáció iránti igény
  • Gyakorlatias gondolkodás
  • Terhelhetőség, nyomás alatt is jó teljesítés és koncentráció
  • Megoldáskereső, együttműködő hozzáállás
  • Excel felhasználó szintű ismeretek
  • Szezonális időszakban (November-következő év Január) esetleges túlóra, többlet munka vállalása

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői engedély
  • Import, illetve belföldi áruátvételi, érkeztetési gyakorlat
  • Retail hálózatot kiszolgáló raktárban megszerzett tapasztalat
  • Webáruház logisztikai tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Alapbért és műszakpótlékot +teljesítményprémiumot
  • Jelenléti bónuszt
  • A Mt.-ben meghatározott túlóra és műszakpótlékot
  • Munkavállalói élet és balesetbiztosítási programot
  • Munkavállalói ajánlási programot
  • Mentorált betanítási program a kezdetektől
  • -20% dolgozói kedvezményes vásárlás minden áruházunkban a próbaidő letelte után
  • Ingyenes céges buszjáratot Budapest XI. kerületéből Nándorfejérvári 23-25 sz. alatt található REGIO központ udvaráról, Törökbálint, Torbágy u.4.sz. Logisztikai Központba, a munkavégzés helyére és vissza.
  • Utazási hozzájárulást 30 Ft/km (saját gépjármű használatának esetében)

Kattints a "Jelentkezem" gombra, ha szereted a játékokat, igényes vagy a munkádra és részese akarsz lenni egy vidám közösségnek!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka