Raktári csoportvezető

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2360 Gyál

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Piacvezető élelmiszeripari partnercégünk keresi új munkatársát raktári csoportvezető munkakörbe!

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkafolyamatok irányítása, az elvégzett munka felügyelete, ellenőrzése
  • Üzemi területen dolgozó csapatod vezetése
  • Új dolgozók betanítása
  • Üzemi adminisztráció elvégzése
  • A minőség, a hatékonyság és a teljesítmény folyamatos nyomon követése
  • Dolgozók teljesítményének értékelése, visszajelző rendszer alkalmazása
  • Folyamatos fejlesztési munkákban való aktív részvétel
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 év csoportvezetői tapasztalat gyártásban (10-20 fő irányítása)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kétműszakos munkarend vállalása (7:00-16:00, 16:00-01:00)
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Élelmiszer-ipari szakirányú végzettséggel vagy élelmiszer-ipari munkatapasztalattal rendelkezel
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • 2. hónaptól kiemelt cafeteria juttatás
  • Céges telefon
  • Folyamatos képzésekkel és mentorprogrammal várunk
  • Stabil háttérrel rendelkező cégben valósíthatod meg céljaidat
  • Barátságos, egymást segítő csapat
  • Izgalmas csapatépítő programok
  • Korrekt, támogató vezetés, amely hosszú távra tervez veled és megbecsül téged
  • Ingyen kávé, édesség
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben szimpatikus a lehetőség, jelentkezz önéletrajzod csatolásával és mi minél hamarabb felvesszük veled a kapcsolatot!