Csoportvezető raktáros

  • Cég neve

    Fusion Befektetési Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Vasút utca 9.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A raktári operációval kapcsolatos napi feladatok ellátása: gyalogkíséretű targoncával komissiózás, a beszállított termékek szakszerű átvétele és betárolása, raktáron belüli anyagmozgatás, árukészlet kezelés, kiszállítások nyomon követése, előkészítése, leltározási feladatok, munkaterület rendben tartása.
  • Raktáros csapat munkájának irányítása, koordinálása, ellenőrzése.
  • Napi szintű feladatok szervezése, az árumozgás irányítása, a munkafolyamatok adminisztrálása.
  • Raktárirend fenntartása, minőségbiztosítási előírások betartása, betartatása.
  • Raktár általános és műszaki állapotának figyelése, nyomon követése, a szükséges karbantartások és munkák megtervezése, valamint elvégzésének koordinálása.
  • Leltárak koordinálása, nyomon követése.
  • Készletnyilvántartás pontosságának fenntartása és folyamatos ellenőrzése, fejlesztése.
  • Hatékony együttműködés a logisztikai társterületek kollégáival.

Elvárások

  • Minimum 3 év műszakvezetői tapasztalat, továbbá raktározás területén szerzett 5+ év tapasztalat.
  • Középfokú végzettség.
  • Érvényes emelőgépkezelői jogosítvány (gyalogkíséretű - 3312, vezetőállásos - 3313 és vezetőüléses - 3324).
  • Pontos és precíz munkavégzés, felelősségvállalás a felügyeleted alá tartozó kollégák munkájáért,
  • Jó szervező és kommunikációs készség, logikus gondolkodásmód,
  • Gyors és hatékony problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent

„B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Hétfőtől péntekig tartó egy műszakos munkavégzést, reggel 6:00 és 14:20 között.
  • A vállalati teljesítményértékelési rendszer alapján éves bónuszt.
  • Céges telefont előfizetéssel, magáncélú használatra.
  • Ingyenes sportolási lehetőséget Life1 és GildaMax partnereinknél.
  • Ingyenes angol nyelvi oktatást.
  • Munkába járás támogatása.
  • Magánegészségügyi biztosítási csomag.
  • Kedvezményes étkezést a Bellozzo és Burger King éttermeiben.
  • Versenyképes fizetést és juttatási csomagot (alapbér, cafeteria).
  • Magyarországon 1991 óta jelenlévő, dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező munkáltatót.
  • Felelősségteljes munkakört, önállóságot.

Munkavégzés helye: Budaörs, Vasút utca 9.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Fusion Befektetési Zrt. egy amerikai tulajdonú vállalat 1991 óta üzemeltet éttermeket Magyarországon. Mára 57 Burger King®, 9 Bellozzo® és 2 Anna Café™ tartozik cégcsoportunk portfóliójába.

Magyar nyelvű önéletrajzodat bérigény megjelölésével várjuk