Raktári csoport vezető - Online Shop terület

  • Cég neve

    LEGERO HUNGARIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    9900 Körmend, Eybl utca 1.

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A legero united Körmenden működő nemzetközi központi készáru raktárában a legero united nemzetközi B2C ügyfeleinek kiszolgálását végző raktári részleg működésének teljeskörű koordinálása.

  • A raktári terület optimális működtetésének fenntartása a terülere vonatkozó KPI-ok betartásával, ezáltal a vevői megrendelések időre történő kiszállításának biztosítása.
    • Folyamatosan fejleszted a terület hatékonyságát
    • Készletelemzések segítségével optimalizálod a komissiózási útvonalakat
    • Folyamatosan értekeled a munkaerőigényt a megrendelések, egyéb feldatok vonatkozásában
    • Rendszeresen felügyeled az eszközök állapotát, növekvő előrejelzések függvényében bonyolítod az eszközpark bővítését
  • A terület munkavállalóinak szabadságtervezése, műszaktervek készítése
  • A naponta változó igények függvényében optimálisan allokálod beosztottjaid az egyes munkafázisokhoz, biztosítod az üzletfolytonosság fenntartását a csoporton belüli helyettesítés megszervezésével
  • Kimutatások készítése a vezetőség felé
  • Évvégi / évközi leltárak szervezése, bonyolítása
  • Hatékony együttműködés a többi raktári terület csoportvezetőjével, a körmendi és Feldkircheni társosztályokkal
  • Rendszeres kommunikáció a BU Digital szervezettel, valamint a terület rendszertechnikai támogatását biztosító Prestele IT –val
  • Ismered és javaslataiddal fejleszted az informatikai folyamatokat.
  • Új, a terület hatékonyságát, a feladatok elvégzésének leegyszerüsítését támogató táblázatok, teljesítménymérő rendszerek kidolgozása és működtetése.
  • Az OS raktári csoportvezető teljeskörű helyettesítése annak tervezett szabadsága / hiányzása esetén.

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel. (Felsőfokú végzettség előnyt jelent.)
  • Van értékelhető logisztikai / gyártói környezetben szerzett  elemzői / vezetői munkatapasztalatod. Komplexebb raktári területen szerzett munkatapasztalat (esetleg FMCG, Fashion) előny.
  • Feladataidat képes vagy önállóan, magas szinten végrehajtani, ugyanakkor igazi csapatjátékos vagy.
  • Jó kommunikációs, és szervezőkészséggel bírsz. Könnyen építesz kapcsolatot a kollégákkal.
  • Magabiztosan, folyékonyan használod az angol, vagy német nyelvet szóban és írásban egyaránt, hiszen erre a mindennapi munkád során folyamatosan szükséged lesz.
  • Haladó szinten ismered a MS Office alkalmazásokat, valamint nem idegenek számodra a vállalatirányítási / raktár-irányítási rendszerek.
  • Fejlett analitikai készséggel rendelkezel, és ehhez kapcsolódóan erős felhasználói szintű Excel-es adatelemzési ismeretekkel bírsz.
  • Nem ismeretlen számodra a Lean megközelítés, magabiztosan használod a problémamegoldás eszközeit.
  • Kitartásodnak köszönhetően sikerrel éred el a kitűzött célokat.

Amit kínálunk

  • A tisztelet és a megbecsülés magától értetődő értékek számunkra munkatársaink kiválasztásánál. Mindig a legjobb jelöltet keressük cégünkhöz - függetlenül kortól, nemtől, származástól, vallási hovatartozástól, …
  • Barátságos, inspiráló és kreatív munkahelyi légkör.
  • Személyes igényeidhez igazított fejlesztési lehetőségek.
  • Versenyképes juttatási csomag.

Céginformáció

A legero united osztrák gyökerekkel rendelkező globális vállalat. Az 1872 óta létező, mintegy 26 országban több mint 2100 alkalmazottat foglalkoztató családi vállalkozás, amelynek központja Grazban (Ausztria) található, tökéletes illeszkedéssel, fenntartható szabványok szerint, időtálló, modern dizájnnal fejleszt és gyárt cipőket, a superfit, legero és Think! márkák számára, melyeket 42 országban értékesít világszerte. A vállalat dinamikusan növekszik, saját logisztikai központjai és termelőüzemei révén nemzetközi jelenléttel bír Európában és Indiában, valamint kereskedelmi vállalatainak köszönhetően világszerte. A legero united-ed generációk óta az emberek iránti törődés vezérli, ennek köszönhetően mára kiterjedt gyártási szakértelemmel rendelkező, meghatározó beszállítóvá vált a nemzetközi cipőpiacon.