Raktári áruátvevő

  • Cég neve

    ACH IMPEX Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Új Ecseri út 2.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Beérkező áruk ellenőrzése, mennyiség és minőség tekintetében. Raktár kezeléssel kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
Munkavégzés helye: Vecsés

Elvárások

  • excel tudás
  • akarjon és szeressen dolgozni, sikeres csapat tagjává válni
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó állóképesség
  • önálló és csapatmunkára való készség

Előnyt jelent

  •  Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Magas fix bérezés és juttatások, kényelmes munkaidő és munkarend, szabad hétvégék és ünnepnapok
  • Összeszokott csapat, betanítás és mentorálás
  • Jó munkahelyi légkör
  • Stabil munkaadói háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

Cégünk  a háztartási, vendéglátóipari, hobby kreatív, és ajándék termékcsoport specialistája. Közel 30 éve foglalkozunk vegyes iparcikk termékek hazai és Unión belüli nagykereskedelmével és importjával. Kínálatunk jelenleg 14 ezer termékből áll, sokszínűségével kielégítve a dinamikusan változó igényeket. Szerteágazó tevékenységünk ellenére továbbra is megőrizzük a családias légkört a munkahelyen.

Amennyiben biztos munkahelyet keresel hosszútávra egy összeszokott csapatban, küldd el fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával