Grundfos Magyarország Gyártó Kft. logo

Raktári anyagmozgató Délután

  • Cég neve

    Grundfos Magyarország Gyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Tatabánya

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához.
A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet tatabányai üzemünkbe.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes alapfizetés
  • Belépéstől havi br. 32.000 Ft cafeteria
  • Jelenléti bónusz
  • Állandó egy műszakos munkavégzés
  • Évente kétszeri bónusz kifizetés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig
  • Napi munkaidő 8 óra - ebből 30 perc a szünet, ami a munkaidő része!
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Saját konditerem, squash pálya használat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tiszta, rendezett munkahelyi környezet
  • Stabil háttér

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges alkatrészek, anyagok kivételezése
  • Termelési sorok ellátása
  • Magasemelésű targonca használata
  • Anyagmozgások SAP-ban való könyvelése
  • Időszakos ellenőrzésekben való részvétel
  • Részvétel a leltárokban

Elvárások:

  • Állandó délutános műszak vállalása
  • Targoncavezetői engedély szükséges
  • Targonca vezetői engedély esetében következő bejegyzések szükségesek: 3324 vezető üléses, 3313 vezető állásos elektromos targonca, valamint targoncavezetői bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Alapszintű SAP ismeret előny
  • Raktározási rendszerek ismerete előny

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

További információk:

Ha felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél hozzánk csatlakozni, kérjük, küldd el nekünk önéletrajzod  a Jelentkezem gombra kattintva vagy jelentkezési lap kitöltésével és leadásával személyesen vagy postai úton a 2800 Tatabánya, Búzavirág utca 14. címre.