Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. logo

Raktári adminisztrátor

  • Cég neve

    Rudolph Autóipari Logisztikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • beérkező áruk átvétele;
  • alkatrészek, göngyölegek könyvelése és nyilvántartása;
  • szállítmányozási dokumentumok készítése és kezelése;
  • készletek folyamatos ellenőrzése;
  • kapcsolattartás a társterületekkel.

Elvárások

  • középfokú végzettség (érettségi);
  • felhasználói szintű MS Office ismeret;
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban;
  • precíz - és pontos munkavégzés;
  • terhelhetőség és rugalmasság;
  • eredményes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt;
  • több műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent

  • SAP rendszer ismerete;
  • raktári környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • juttatások: alapbér, plusz műszakpótlék, 13. havi fizetés, mozgóbér, cafetéria, belépési és lojalitási bónusz;
  • azonnali munkakezdési lehetőség;
  • teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony;
  • dolgozói kedvezmények;
  • munkába járás költségtérítés és/vagy 4*-i hétvégi hazautazás térítése.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A gudensbergi (Németország) székhelyű Rudolph Logistik Gruppe közel 5200 munkavállalót foglalkoztat összesen 45 telephelyen. Németországban, Európában az USA-ban és az Arab Emirátusokban. Elsősorban autóipari vállalatok számára nyújt komplex logisztikai szolgáltatást, de több olyan ügyfele is van, aki az iparban és a kereskedelemben tevékenykedik. A Rudolph Logistik Gruppe 1993 óta van jelen Magyarországon.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és tapasztalatai alapján megfelel a megadott elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva.