Raktári adminisztrátor

  • Cég neve

    MVM Optimum Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, 22.ker.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Bővítjük az MVM Csoport új tagvállalatának, a New Generation Building Solutions Hungary Kft.-nek csapatát. Az NGBSH számos sikeres projekttel maga mögött, egy lendületes, piacvezető, felületfűtés és -hűtés tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó vállalat, mely a fenntarthatóságot és az energiatudatosságot helyezi a középpontba.
  • Az NGBS Hungary Kft. 'Raktári adminisztrátor' munkatársaként a következő feladatok várnak leendő kollégánkra:
  • Vállalatirányítási rendszerben a rendelések, a raktárkészlet kezelése
  • Szállítólevelek kiállítása, bevételezése, javítása
  • Visszárú kezelése
  • Kapcsolattartás és ügyintézés a szállítást végző szolgáltatókkal
  • Vásárlók tájékoztatása
  • Egyéb adminisztrációs tevékenység elvégzése

Amit kérünk

  • Középfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hatékony kommunikáció, jó együttműködési és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, használata

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mert versenyképes bér mellett egy hosszútávú munkalehetőséget kínálunk stabil munkahelyen.
  • Munkatársaink számára modern és biztonságos munkaeszközöket biztosítunk.
  • Kicsi, családias hangulatú cég vagyunk, hátterünk pedig az MVM Csoport, mely garanciát jelent a növekedésre, biztonságra és stabilitásra.
  • Leendő kollégánkat egy jó csapat, segítőkész munkatársak és befogadó légkör várja.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő