Raktári adminisztrátor

  • Cég neve

    MASPED Logisztika Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Szikratávíró utca

  • Fizetés

    Bruttó 486e - 486e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 486e - 486e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • komplex, összetett munkakör, ami nemcsak az adminisztrációs feladatokat, hanem az ügyféllel való kapcsolattartást, reklamációkezelést is magában foglalja
  • raktári folyamatokhoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció
  • készletek nyilvántartása a raktárirányítási rendszerekben
  • napi kapcsolattartás a megbízóval e-mailen és telefonon
  • a raktár hatékony működésének támogatása adminisztratív oldalról
  • a szükséges nyilvántartások naprakész, pontos vezetése
  • szállítási dokumentációk ellenőrzése, elkészítése
  • kapcsolattartás a vállalat különböző területeivel

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • legalább 2 éves, raktárlogisztikában szerzett adminisztratív tapasztalat
  • erős Excel tudás (az interjún teszteljük!)
  • logikus gondolkodásmód
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban is
  • pontosság és precizitás
  • önállóság
  • monotonitás-tűrés

Előnyt jelent

  • logisztikai szakirányú szakképesítés
  • azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • alkalmazotti jogviszony
  • komplex juttatási csomag: alapbér + cafeteria + jutalom
  • munkavégzés hétfőtől péntekig

Céginformáció

A MASPED Logisztika Kft. a MASPED Csoport leányvállalataként meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára.

Magas szinten használod az Excel táblázatokat? Dolgoztál már raktári környezetben? Csatlakozz hozzánk csepeli telephelyünkön raktári adminisztrátor pozícióba!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és úgy gondolod, biztosan megfelelsz az elvárásoknak, fényképes szakmai önéletrajzodat a bérigény megjelölésével várjuk. Abban az esetben, ha önéletrajzodból kitűnik pontosságod és a raktár-logisztikában szerzett szakmai tapasztalatod, telefonon felhívunk és egyeztetjük a további lehetőségeket.