Raktári adminisztrátor

  • Cég neve

    HAVI Logistics Kft.

  • Munkavégzés helye

    2360 Gyál, Gorcsev Iván utca 7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Betárolás és kitárolás (raktári) adminisztrációja
  • A menetlevelek és egyéb fuvardokumentumok ellenőrzése
  • Készletnyilvántartás pontos vezetése, leltármodul kezelése
  • A szükséges adattáblák kitöltése
  • Kimutatások, jelentések határidőre való elkészítése, riportok karbantartása
  • Társosztályok munkájának támogatása
  • Egyéb raktári adminisztrációs feladatok ellátása
  • Egyéb visszáruk kezelése, nyomonkövetése és dokumentálása

Elvárások

  • Egy munkájára precíz, agilis, proaktív személyt keresünk
  • Középfokú végzettséggel rendelkezz
  • Tudj önállóan és csapatban is dolgozni
  • Tudj angolul kommunikálni
  • Középszintű számítógépes ismeretekkel rendelkezz (elsősorban Excel és Outlook)
  • Monotóniatűrés

Előnyt jelent

  • Van adminisztrációs tapasztalatod, de pályakezdők is jelentkezhetnek
  • Fuvarokmányok ismerete előny (CMR szállítólevelek)
  • Készen állsz arra, hogy tapasztalatodat elmélyítsd

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A HAVI Logistics egy amerikai magántulajdonban lévő nemzetközi élelmiszer-logisztikai vállalat, mely jól ismert cégek ellátási lánc működésének innovációjával, és optimalizálásával foglalkozik.

MIT AD NEKED A HAVI...
MUNKÁT Ha velünk dolgozol, lehetőséged van kamatoztatni tehetségedet és szaktudásodat, hogy kihívásokat oldj meg, mely nem csak az ügyfeleink számára képvisel értéket, de örömöt hoz a Te mindennapi életedbe is. Mindezért versenyképes béreden felül cafeteria, bejárási támogatás és bónusz vár.
MUNKATÁRSAKAT Kiváló csapatjátékosok, akik mind járatosak a szakterületükön, szabadgondolkodók és problémamegoldók. Közös erővel, egy támogató légkörben megoldjuk a látszólag lehetetlent is.

ELKÖTELEZETTSÉGET A mi globális „lábnyomunk” és a te személyes „ujjlenyomatod” egysége, melynek erejével különbözünk más cégektől. A te sikered a mi sikerünk is!