Gorky és Zentai Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Raktári adminisztrátor

  • Cég neve

    Gorky és Zentai Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1151 Budapest, Székely Elek út 13-15.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A raktárba beérkező, illetve a kimenő szállítmányok feldolgozása, vállalatirányítási rendszerben való alkalmazása
  • A szállítással kapcsolatos dokumentumok kezelése
  • Raktárkészlet adminisztratív naprakészen tartása ,
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, számlázás,
  •  Leltározás
  • Kiemelt projekt adminisztrációja a megrendeléstől a kifizetésig
  • Web felület kezelése
  • Egyéb raktári adminisztráció
  • Egy műszakos munkarend hétfő-péntek: 6:30-15:00

Elvárások

  • logikus gondolkodás
  • Precízség és megbízhatóság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Önállóan dolgozol, jól terhelhető vagy
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képességed van
  • Összefüggésekben való gondolkodás jellemez
  • Kiválóan ismered az Office programokat (Excel, Word)

Előnyt jelent

  • Angol nyelv legalább alap szintű ismerete
  • Office programok kezelése kiemelten Excel
  • Logikus gondolkodás
  • Összefüggések gyors átlátása

Amit kínálunk

- Jó csapat
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés
- hétfőtől-  péntekig tartó munka (6:30-15:00)
- szabad hétvégék

Munkahelyi extrák

  • Kávézó

Céginformáció

A Gorky és Zentai Kft üzemelteti a Bio-Barát Bioboltokat. Mi egy Magyar tulajdonú Bio termékekkel foglalkozó családi vállalkozás vagyunk. A boltjaink egyedülálló választékkal elnyerték a vásárlók bizalmát és a szegmens legerősebb kiskereskedőjévé tették. Ebbe a csapatba  keresünk, kollégát, adminisztratív területre, a raktárunkba. Telephelyünk 15. ker Budapest Székely Elek út 13-15 alatt található.

profession- on keresztül