Raktári adminisztrátor

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    1135 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Adecco Kft.

Legyél a csapatunk tagja…Megéri, mert:

  • Alapbér
  • Cafetéria: Bruttó 21.000 Ft értékben havonta
  • MEDICOVER egészségbiztosítás
  • MET-LIFE élet- és balesetbiztosítás
  • Bejárási támogatás

Feladataid lesznek:

  • Automata és félautomata gépek kezelése
  • A raktár napi üzemelési feladatainak végrehajtása
  • A raktárra érkező áruk, termékek fogadása, szállítólevél szerinti mennyiségi és minőségi átvétele, ellenőrzése, az esetleges sérülések, eltérések dokumentálása (jegyzőkönyv), a rendszerben történő rögzítése és raktári elhelyezése
  • Megrendelések rögzítése, komissiózása, szállításra való előkészítése, árucsomagolás, átcsomagolás, felcímkézés, árumozgatás
  • Nagykereskedelmi partnerek valamint a Mobilitás Központ közvetlen kiszolgálása
  • Fuvarok áruszükségletének összeállítása, kiadása
  • A szükséges dokumentáció (szállítólevél, számla, fuvarlevél, használati utasítás, szerviz könyv) elkészítése/átadása
  • Hibás kiszállításokból eredő reklamációk fogadása, intézése és dokumentálása
  • Vevőktől vagy belső egységektől visszaérkezett áruk vizsgálata, reklamációk kezelése, dokumentálása (javítások, visszáruk, stb.)
  • Szállítói visszáruk összeállítása, szállítás megszervezése
  • Kapcsolattartás a nagykereskedelmi ügyfelekkel, szállítókkal
  • Az adminisztráció naprakész kezelése és a bizonylati fegyelem betartása
  • Fellelt hiányosságokról, készleteltérésekről jelentés készítése, eljuttatása a raktárvezetőhöz
  • Időszakos és az éves leltárakon való részvétel

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Középfokú végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek (excel)
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Exact globe vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Targoncavezetői jogosítvány (3312-es gyalogkíséretű)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor