Rakodómunkás-sofőr (Budpest, 14. kerület)

  • Cég neve

    Hungast 14. Kft.

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest, Mogyoródi út 19.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kora reggel a hozzád tartozó tálalókonyhákra, tálalási pontokra kiszállítod a tízórait és uzsonnát, valamint összegyűjtöd az ételtároló edényeket,
  • A délelőtti órákban eljuttatod a meleg ebédet az egységekbe,
  • Visszaérkezve a főzőkonyhára gondoskodsz az általad munkavégzéshez használt gépjármű takarításáról, tisztán tartásáról.

Elvárások

  • Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal és gépjárművezetési gyakorlattal,
  • Jó a fizikai erőnléted (az ételszállító edények súlya miatt),
  • Pontosság és kiszámíthatóság,
  • Felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Kedvező juttatási csomag,
  • Hivatalos, bejelentett munkaviszony,
  • Mindig pontosan érkező munkabér,
  • Teljes (8 órás) munkaidős foglalkoztatás,
  • Pontosan tervezhető munkaidő, napirend,
  • Oktatási intézmények étkeztetése esetén szabad délutánok, esték, szünidők,
  • Összeszokott, gyakorlatias csapat,
  • Távolsági bérleted 86%-át minden hónapban kifizetjük Neked,
  • Ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk egy új munkatárs, többszöri pénzjutalomban részesülsz.

Céginformáció

Piacvezető cégcsoportunk BUDAPESTI 14. KERÜLETI szolgáltatási területre keresünk munkatársakat RAKODÓMUNKÁS-SOFŐR munkakörbe. Ha szívesen lennél a csapatunk tagja várjuk jelentkezésedet.

Ha szívesen lennél a csapatunk tagja várjuk jelentkezésedet a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.