Rakodó/Telephelyi anyagmozgató GYŐR

  • Cég neve

    Biofilter Zrt.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gépjármű rakodóként a gépjárművezető napi munkájának támogatása (60 literes hordók cseréje, mozgatása)
  • Telephelyen készletek rakodása, raktározása, gépjárművek le, ill. felrakodása

Elvárások

  • Önálló és felelősség teljes munkavégzés
  • Jó fizikum (60 literes hordók cseréje, mozgatása)

Előnyt jelent

  • Érvényes vezetőüléses targonca jogosítvány

Amit kínálunk

  • Elérhető jövedelem nettó 303.000 Ft, plusz 13. havi fizetés, ezen felül fizetett túlóra, pótlék lehetőség
  • 5 napos munkarend
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Összetartó, segítőkész munkahelyi légkör
  • 34 éve működő stabil vállalat
  • Képzési/fejlődési lehetőség
  • Egészségközpontú szemlélet, környezettudatos munkahely
  • Éves csapatépítő, céges kirándulások

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A BIOFILTER Környezetvédelmi Zrt. kiemelt szerepet tölt be a bioenergetikai szektorban. Működésének 34 éve alatt mára már országos begyűjtési és nemzetközi feldolgozói háttérrel rendelkezik, közel 100 munkatárssal.

Győri telephelyünkre azonnali kezdéssel keresünk Rakodót/telephelyi anyagmozgatót.

Ha felkeltettük az érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a lenti jelentkezem gombra kattintva.