Rakodó - Reggel (Warehouse Operative)

  • Cég neve

    UPS

  • Munkavégzés helye

    Vecsés

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A UPS-nél az ügyfél az első, akit kiemelkedő csapatunkkal és innovatív megoldásainkkal támogatunk nap, mint nap. Több mint 495 000 munkatársunkkal, több mint 220 nemzetet és területet köt össze az utakon, a sínen, a levegőben és az óceánon keresztül. Holnap a UPS folytatja iparágvezető szerepét a világ összeköttetésével, elkötelezetten a minőségi szolgáltatás és a környezeti fenntarthatóság mellett.

Főbb feladatok, munkák:

  • Csomagok pakolása (kamionról ki- és bepakolás)
  • Csomagok szkennelése
  • Csomagok szortírozása

Munkavégzés helye:

  • Vecsés, Airport City Logistics Park

Munkavégzés ideje:

  • hétfő - péntek: 3:30-13:00

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Jó fizikum

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • bejelentett heti 40 órás munka (hétfőtől péntekig)
  • kiemelkedő cafeteria juttatás
  • bejárás támogatása - saját gépjárművel: 30 ft/km, távolsági busz/vonat jegy árának 86%-os térítése, céges busz Cegléd-Monor-Vecsés között

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Csomagolás, Feltöltés

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.