Rakodó munkás

  • Cég neve

    TÉR és TRANS Kft.

  • Munkavégzés helye

    1225 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Rakodó munkatársat keresünk azonnali munkalehetőséggel,kis csomagok rakodására.
  • A csomagok súlya ,0-40 kiló közötti.

Elvárások

  • Megbízhatóság,
  • felelősségteljes hozzáállás,
  • pontosság,
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány,
  • rugalmas hozzáállás,
  • jó fizikum,
  • stressztűrő képesség.

Előnyt jelent

  • Előnyt jelent a munkavégzés helyéhez közeli lakcím.

Amit kínálunk

Cégünk 24 éve Magyarország vezető csomagszállító cégének,szerződéses alvállalkozójaként van jelen a piacon.Cégünk hosszútávon biztos megélhetéssel számoló munkavállalókat keres a Budapest 22. kerületében található Bányalég utcai depóba!

Céginformáció

Gyere legyél egy jól működő csapat tagja.Felejtsd el a a bizonytalan megélhetést,az alkalmi munkákat. Csatlakozz egy dinamikusan fejlődő céghez amely biztos kereseti lehetőséget biztosít hosszú távon !

A jelentkezem gombra kattintás után töltse fel önéletrajzát !