Radiográfus

  • Cég neve

    SCANOMED Kft.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beteg felvétellel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Beteg vizsgálatok lebonyolítása
  • Vizsgáló berendezések kezelése
  • Betegvizsgálattal kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Képalkotó diagnosztikai analitikus, vagy
  • Izotópdiagnosztikai asszisztensi  vagy
  • Radiofarmakológiai asszisztensi végzettség
  • Felhasználó szintű Office ismeretek
  • Egészségügyben szerzett releváns tapasztalat

Előnyt jelent

  • Angol és/vagy más idegen nyelv társalgás szintű ismerete
  • Néhány éves diagnosztikus CT vagy PET-CT gyakorlat

Amit kínálunk

  • Egy sikeres cég stabil háttere
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Szabad hétvégék és ünnepnapok
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távon akár nemzetközi szakmai tapasztalatszerzés és szakmai továbblépési lehetőség klinikai-termékfejlesztési és applikációs területen

Munkavégzés szakterülete:

  • Járóbeteg szakellátás

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő: Heti 40 óra – csúsztatott munkarend

Céginformáció

Magán egészségügyi szolgáltató keres izotópdiagnosztikai debreceni központjába csúsztatott munkarendben, képalkotó diagnosztikai, izotóp laboratóriumi asszisztens vagy radiofarmakológiai asszisztens végzettséggel rendelkező talpraesett, empatikus kollégát RADIOGRÁFUS munkakörbe.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet!