R&D Hardver fejlesztő mérnök (Veszprém Videoton Ipari Park)

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Videoton

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Közreműködés rendszerek és komponensek konstrukciójában fejlesztési projekt kezdetétől átadásig, termékspecifikációtól széria gyártásig
  • Fejlesztési feladatok műszaki előírásainak meghatározása és egyeztetése
  • Hardverekre vonatkozó követelmények elemzése és meghatározása
  • Hardver architektúra létrehozása
  • Kapcsolási rajz tervezése, kapcsolások szimulációja, számítások és tesztek elvégzése
  • Mérő, illetve tesztelő eszközök, berendezések kiválasztása
  • Tesztprogram összeállítása, tesztelési utasítások kiadása
  • Projektek tesztjeinek, vizsgálatainak kidolgozásában való aktív közreműködés
  • Részvétel fejlesztési feladatok megoldásában
  • Új termékek bevezetésének és termékmódosítások támogatása

Elvárások

  • Villamosmérnöki, mérnök informatikus vagy más főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Hardverfejlesztés területén szerzett tapasztalat, vagy Elektronikus rendszerek fejlesztése, tervezése területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk munkatársai azért dolgoznak, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegyék. A 2022-ben integrált gyáregységünkben (korábban Valeo Siemens eAutomotive) a legmodernebb technológiákat fejlesztjük az elektromos mobilitás érdekében, kompakt és rendkívül megbízható termékeket kínálunk különböző típusú hibrid, plug-in hibrid és elektromos járművekhez. Cégünk telephelye a veszprémi Videoton Ipari Parkban található, ahol már több mint 20.000 m2-en foglalkozunk fedélzeti töltők, inverterek és eAxle termékek gyártásával. Legyél részese Te is sikereinknek!