„Quant Start” Program Pályakezdők számára – Kockázatkezelési és Pénzügyi területen

  • Cég neve

    UniCredit Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest, Szabadság tér 5-6.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • 9 HÓNAP tanulás és szakmai tapasztalat megszerzése egy időben
  • ROTÁCIÓ különböző banki területeken
  • NEMZETKÖZI munkakörnyezet
  • Egyéni MENTOR a fejlődésedért
  • KAPCSOLATÉPÍTÉSI lehetőség
  • Oktatások NEKED
  • Izgalmas, a BANK JÖVŐjét meghatározó projektekben való részvétel
  • Állandó KIHÍVÁSOK, hogy ne csak szabadidődben feszegesd a határaidat
  • Gyors fejlődési és ELŐRELÉPÉSI lehetőség
  • HATÁROZATLAN IDEJŰ munkaszerződés, a Program után elhelyezkedési lehetőség a megismert területek egyikén

Elvárások

  • Közgazdász vagy Matematikus diploma (legalább alapképzésen), elsősorban az alábbi szakok valamelyikén: Alkalmazott közgazdaságtan, Gazdaság- és pénzügy- matematikai elemzés, Gazdaságinformatika, Biztosítási és pénzügyi matematika, Közgazdasági elemző vagy Pénzügy mester szakon)
  • Programozási és / vagy adatbázis-kezelési ismeretek, előny: R, VBA, Matlab, Python, SQL
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Maximum 1 éves munkatapasztalat
  • Analitikus szemlélet, logikus gondolkodás
  • Érdeklődés a kockázatkezelési területek iránt
  • Ötletek és kitartás!

Céginformáció

2024. júliusában rotációs programot indítunk a Kockázatkezelési és Pénzügyi divíziónkban, az UniCredit Banknál. Ha gondolkodtál már rajta, hogy az egyetemen elsajátított ismereteidet banki környezetben kamatoztasd, és szeretnél elmélyülni a hitel és a piaci kockázat modellezés világában, esetleg a kontrolling, tőkemenedzsment, eszköz-forrás gazdálkodás vonz, itt a helyed!