Quality System Engineer (2,5 év határozott idejű szerződéssel)

  • Cég neve

    CooperVision CL Kft.

  • Munkavégzés helye

    2360 Gyál, Gorcsev Iván utca 7.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Támogatja a belső audit rendszer működését, fejlesztését.
  • Részt vesz a belső audit program kidolgozásában.
  • Aktívan részt vesz a külső és belső auditokra való felkészülésben és azok lefolytatásában.
  • Belső auditokat végez, és a szükséges intézkedések meghatározását/bevezetését segíti, a probléma megoldásban részt vevő csapat tagokat koordinálja, együttműködve a társosztályokkal.
  • Fejleszti és irányítja/végrehajtja a minőségirányítási folyamatokat, különös tekintettel:
    • kivizsgálások (MNC, NCR, CAPA, 8D)
    • nem megfelelőségek kezelése (termék, folyamat, rendszer)
    • helyesbítő és fejlesztési tevékenységek témakörökben.
  • A minőségbiztosítási rendszer teljesítményét a megfelelő intézkedések és KPI-k segítségével követi nyomon, melyeket elemez, valamint jelentéseket készít a felső vezetés részére.
  • Vállalati és nemzetközi szabványoknak megfelelő folyamatleírásokat/munkautasításokat hoz létre a társterületekkel szorosan együttműködve.
  • Munkafolyamatokkal kapcsolatos oktatásokat végez, illetve az oktatáshoz szükséges anyagokat összeállítja, illetve segédkezik benne.

Elvárások

  • Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Min. 3 év releváns munkatapasztalat auditok terén és termék/folyamat/minőségirányítási rendszer kulcsfolyamatainak fejlesztésének támogatásában, nem megfelelőségek megoldásának támogatásában
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office készség szintű ismeretei (Word, Excel, Power Point, Visio)- további, új IT eszközök, alkalmazások megtanulására való hajlandóság
  • Csapatban és egyéni hozzájárulóként is kiegyensúlyozott teljesítmény
  • Elkötelezettség az eredményesség növeléséhez szükséges változtatásokhoz
  • Jó tervező és szervezőkészség, határidők betartása
  • Felelősségteljes hozzáállás

Előnyt jelent

  • ISO 13485 szabvány, MDSAP, MDR követelmények ismeret

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A CooperVision a világ egyik vezető lágy kontaktlencse gyártója, amely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 130 országban. A magyarországi leányvállalat, a CooperVision CL Kft. 2005-ben alakult Gyálon, és több mint 1500 munkavállalót foglalkoztat. Jelenleg Quality System Engineer munkakörbe keresünk munkatársat 2,5 év határozott idejű munkaszerződéssel.