Minglida (Hungary) Technológiai Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Quality mérnök

    Minglida (Hungary) Technológiai Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest, Margit utca 114.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vevői és belső probléma esetén a folyamatok koordinálása
  • Félkész és késztermék ellenőrzések koordinálása
  • Folyamat és alkatrész bevezetések ellenőrzése, nyomon követése, jóváhagyása
  • Közreműködés a belső és külső vevői auditokban
  • Dokumentációk/ statisztikák/ kimutatások naprakész vezetése

Elvárások

  • Felsõfokú mérnöki végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára és együttműködésre való képesség
  • Minőségügyi eszközök ismerete (PPAP, APQP, SPC, FMEA, CP, 8D, MSA)

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol

Amit kínálunk

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Minglida Csoport vezető szerepet tölt be az autó- és autóalkatrész beszállítói között és egyik legnagyobb alumínium alváz gyártója.