Howmet-Köfém Kft. Keréktermékgyár logo

Quality mérnök

  • Cég neve

    Howmet-Köfém Kft. Keréktermékgyár

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Verseci utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Támogatod a sorozatgyártást (például mérőszámok nyomon követése, eltérések esetén kivizsgálások koordinálása, 8D riportok készítése)
  • Elvégzed az általad előkészített belső- és külső auditokat (IATF16949, VDA 6.3)
  • Minőségbiztosítási dokumentációkat készítesz (például munka- és ellenőrzési utasítások, ellenőrzési tervek, FMEA)
  • Nyomon követed a teljesítménymutatókat, szükség esetén javító intézkedéseket kezdeményezel
  • Statisztikai elemzéseket és kiértékeléseket végzel
  • Szoros kapcsolatot tartasz a beszállítókkal és a vevőkkel, eljársz a vevői reklamációk kezelésében, azok kivizsgálásában
  • Aktívan részt veszel az új projektek bevezetésében

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angolnyelv-tudással
  • Minőségügyi alapeszközök (FMEA, Control Plan, PPAP, APQP) és problémamegoldó technikák (8D, 5Why, Ishikawa) ismerete
  • Méréstechnikai alapismeretek
  • Nagyfokú terhelhetőség, multitasking- képesség
  • Kezdeményező és együttműködési készség

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • VW csoport minőségügyi követelményeiben való gyakorlati jártasság
  • VDA szabványismeret

Amit kínálunk

  • Stabil, nagyvállalati hátteret
  • Csúcstechnológiájú berendezéseket
  • Világon egyedi és védett technológiákat
  • Elismert szakemberekből álló csapatot
  • Változatos és kihívást jelentő feladatokat
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot
  • Munkába járás támogatását
  • Lakhatási támogatást

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

Csatlakozz Székesfehérváron bővülő Keréktermék gyárunkoz, ahol prémium kategóriás alumínium kerekeket készítünk tehergépjárművekhez, kamionokhoz, autóbuszok és vontatókhoz. A több, mint 800 főt foglalkoztató egységünkben alumínium préskovácsolásával, megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozunk. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.