Quality gyakornok

  • Cég neve

    PannonDiák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

  • Fizetés

    Bruttó 2 200 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Quality csapat napi szintű támogatása
  • Adminisztratív, ad hoc feladatok
  • Kapcsolattartás a társterületekkel
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú tanulmányok folytatása (releváns szakon, pl: Műszaki menedzser, Gépészmérnök, Kohómérnök)
  • Legalább 1,5 éves aktív nappalis hallgatói jogviszony
  • Heti 15-20 munkaóra vállalása legalább
  • MS Office programok (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Br. 2200 Ft / óra
  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Kötelező szakmai gyakorlat igazolása
  • Releváns, gyakorlati tapasztalatok, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Rugalmas és támogató csapat
  • Releváns tapasztalatok egy piacvezető ipari vállalatnál

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek, küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzodat! Kérlek, csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)