Qualified Person (QP)/ helyettes QP

  • Cég neve

    ORTHOSERA Medical Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest, Alkotás utca 17.

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A gyártási folyamat ellenőrzése és felügyelete
  • A vonatkozó szabályozások végrehajtása és nyomon követése
  • Külső és belső auditok előkészítése
  • Gyártási dokumentáció és laboratóriumi eredmények ellenőrzése
  • A hatályos jogszabályok betartásáért való felelősség
  • A beérkező nyersanyagok felszabadítása és termelési felhasználásuk engedélyezése
  • A szállítandó plazma felszabadítása
  • Minőségügyi projektekben való részvétel

Elvárások

  • Egyetemi végzettség - gyógyszerész vagy természettudományi végzettség + min. 1 év releváns plazma minőségbiztosítási tapasztalat
  • A vonatkozó jogszabályok, szabályozások ismerete
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Legalább 1-2 év releváns gyógyszeripari tapasztalat (minőségellenőrzés, minőségbiztosítás)

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú szakmai perspektíva stabil és innovatív környezetben
  • Versenyképes fizetés
  • Laptop, telefon

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.