QA szakterületi vezető

  • Cég neve

    TRENDENCY ONLINE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1092 Budapest, Knézits utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

A Trendency bővülő csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni.
A szakmai fejlődést céges workshopokkal és Udemy előfizetéssel, a kollégák jó hangulatát pedig hóindó szendvicsezéssel, szülinapi tortázással, korlátlan kávé-és sörfogyasztással támogatjuk – emellett szeretünk biliárdozni, csocsózni, pókerezni, társasozni, tartunk lan partikat is.

Jelenleg szoftvertesztelő csapatunk élére keresünk Szoftvertesztelési vezető munkatársat.

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

  • Vezeted a QA csapatot és kijelölöd számukra a szakmai irányokat
  • A csoport munkáját felügyeled, koordinálod
  • Mentorálással és oktatással támogatod a csoporttagok fejlődést
  • Lefektetted a sztendereket, dokumentálod a best practice-eket és figyelsz a betartásukra
  • Szorosan együttműködsz a társterületekkel szervezeten belül
  • Új alkalmazások fejlesztésénél, meglévők újraírásánál részt veszel a tesztelési architektúra megvalósításában, menedzsmentjében, karbantartásában
  • Támogatod a folyamatok fejlesztését, változások implementálását.
  • Részt veszel a presalesben: a becslésben és a szakmai ajánlat elkészítésében

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT SZÁMUNKRA, HA:

  • Minimum 5 éves manuális és automatizált tesztelési tapasztalattal rendelkezel
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalattal rendelkezel
  • Precíz munkavégzés jellemez Téged
  • Minőségorientált szemléleted van
  • Agilis és proaktív hozzáállásod van
  • Szakmai angol nyelvtudással rendelkezel

ELŐNYÖDRE VÁLIK:

  • Teljesítménytesztelési ismeretek
  • Sérülékenységvizsgálati ismeretek
  • ISTQB vizsga
  • Programozási alapismeretek
  • Adatbáziskezelési alapismeretek
  • API tesztelési alapismeretek
  • Automatizált tesztelési ismeretek
  • CMS rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Alapszintű HTML ismeret
  • JIRA ismeret

FIZETÉS MELLETTI JUTTATÁSAINK:

  • szakmai tréningek, céges workshopok, egészségbiztosítás
  • kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • AYCM sportpass – kedvezményes sportolási lehetőség
  • belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető
  • startup atmoszféra - kis projekt csapatok, családias hangulat
  • nagy konyha, korlátlan kávé, tea, sörcsap
  • hónapindító reggeli, szülinapi tortázások, gyümölcsnap
  • rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés (heti 3-4 nap home office)
  • bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség
  • kutyabarát munkahely
  • Forma-1 szimulátor, darts, csocsó, póker és lan partyk, foci csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő