QA Engineer (KH_103189)

  • Cég neve

    Karrier Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WEBSERVICE JAVA SELENIUM SQL ISTQB BITBUCKET
  • Módszertan és szoftverek

    • Agilis
    • Istqb
    • Jira
    • Confluence
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Partnerünk telematika területén a leginnovatívabb magyar vállalat. Számtalan izgalmas hazai és nemzetközi projekten dolgoznak, amelyekhez most új munkatársat keresnek

Feladatok:

  • Tesztelési folyamatok tervezése, végrehajtása és felügyelete.
  • Termék és projekt kockázatainak azonosítása, kezelése és jelzése.
  • Üzleti igények és user story-k elemzése.
  • Tesztelési eredmények dokumentálása és nyomon követése.

Elvárások:

  • 3+ év releváns munkatapasztalat.
  • Webservice és web alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat.
  • Java és Selenium ismerete szükséges.
  • SQL ismeret, tesztelési alapismeretek.
  • Teszt menedzsment eszközök, hibakezelő rendszerek ismerete.
  • Jártasság agilis fejlesztési metodológiák terén.
  • Ügyfélorientált hozzáállás, csapatmunkára nyitottság.
  • Szakmai angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • ISTQB vizsga.
  • Jira, Confluence, Bitbucket ismerete.
  • Programozási alapismeretek.

Amit ajánlunk:

  • Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva.
  • Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése.
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség.
  • Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.