Python fejlesztő

  • Cég neve

    MP Solutions

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Innovatív energetikai vállalati partnercégünk részére keresünk

munkatársat.

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • Python-t, Apache Sparkot és/vagy Hadoopot használ tervezéshez, fejlesztéshez és karbantartáshoz.
  • Komplex adattranszformációkat hajt végre adatok elemzéséhez.
  • Az adatlekérdezés és - feldolgozás teljesítményét optimalizálja Big data környezetekben.
  • ML modellek és algoritmusok megvalósítása a Data Science csapatokkal együttműködve.
  • Data integrálást végez és a rendszer stabilitását biztosítja átfogó tesztelés és hibakezelés révén.
  • Big data technológiák integrálása meglévő rendszerekbe és infrastruktúrába.
  • Mentorál és utat mutat a junior mérnökök és csapattagok számára.

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • Python programozási ismeretekkel és Big data keretrendszerekkel, főként Apache Spark-kal és/vagy a Hadooppal.
  • Több mint 4 éves Python programozási tapasztalattal.
  • Tapasztalat workflow-organisation eszközökkel, például a Dagsterrel.
  • Ismer messaging rendszereket, elsősorban az Apache Kafka-t.
  • Gyorsítótárazási megoldások, például a Redis ismerete.
  • Erős analitikus és problémamegoldó készségek.
  • Kiváló kommunikációs és csapatmunka-képesség.

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Remote vagy hibrid munkavégzés lehetősége
  • Csatlakozás alkalmazottként vagy vállalkozóként
  • Szakmai fejlődés támogatás
  • Stabil piaci háttér
  • Környezetbarát cég
  • Különböző külföldi partnerek
  • Prémium kategóriában lévő cég
  • Extra szabadnapok

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.