PVC ponyva termék előkészítő, szerelő

  • Cég neve

    Coloursgarden Kft.

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A munkatárs feladata PVC ponyva termékek előkészítése és helyszínen történő felszerelése.

Elvárások

Rugalmasság, csapatszellem, kézügyesség, barkács hajlam, kéziszerszámok ismerete.

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent! Szabász, lakatos, árnyékolástechnikai szerelő szakmában való jártasság szintén előny, de nem feltétel!

Amit kínálunk

Napi 8 órás, egyműszakos munkarend, kultúrált munkakörülmények, változatos munkavégzés, jól összeszokott, stabil csapat.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Több mint 10 éves múlttal rendelkező cégünk PVC ponyva és műszaki textil konfekcionálásával, árnyékolástechnikai termékek, mobil sátrak, szélbiztos terasz oldalfedések gyártásával és szerelésével foglalkozik.

Jelentkezni önéletrajzzal, rövid bemutatkozással a 'Jelentkezem' gombra kattintással lehet!