Pultos

  • Cég neve

    PEPPER HOUSE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1238 Budapest, Helsinki út

  • Fizetés

    Nettó 300e - 320e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Budapesten a XXIII. kerületi Helsinki úti üzemi konyhánkra keresünk pultos és éttermi kasszás munkatársakat. Heti 5 nap munkavégzés szabad hétvégékkel, szabad ünnepnapokkal.
Választható műszak: 6:00-14:30-ig vagy 8:00-16:30-ig

Elvárások

Mosolygós, barátságos, vendégközpontú szemlélettel dolgozó kollégát keresünk aki igényes önmagára, a környezetére, és az általa végzett munkára. Jól kommunikál a vendégekkel, pozitív hozzáállással kezeli a felmerülő kéréseket, panaszokat.

Előnyt jelent

Legalább 1-3- év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Szabad hétvégék,ünnepnapok.
Fix munkarend.
Stabil, megbízható munkahely.
Versenyképes jövedelem.
Napi egyszeri meleg étkezés ,kávéfogyasztás.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Immáron sokadik éve biztosítjuk budapesti irodaházaink közétkeztetését ott üzemelő konyháinkkal és büféinkkel . Cégünk folyamatos bővülése miatt várjuk jelentkezésedet.

Az állásra való jelentkezéshez a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzodat ,fizetés igény megjelöléséval.