Pultos

  • Cég neve

    Magyar Halászbástya Kft.

  • Munkavégzés helye

    1014 Budapest, Hess András tér

  • Fizetés

    Nettó 470e - 620e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Két csapatba keressük azokat az embereket, akik szeretnének hosszútávon és valóban stabil háttérrel, emberi körülmények között dolgozni.
  • Éppúgy keressük a sokéves szakmai tapasztalattal rendelkező, „profi” pultos kollégákat, mint a szakma iránt erősen érdeklődő, lelkes, kevesebb tapasztalattal rendelkező, és még tanulni vágyó kollegákat.

Elvárások

  • erős alap vagy középfokú angol nyelvtudás
  • legyen szakmai tapasztalatod
  • a szakma, valós elhivatott szeretete (hogy befogadd az új információkat és tréningezni akard magad, hisz mindig vannak újdonságok)
  • szándék a jó csapat kialakítására (hogy könnyű legyen az akadályokat megugrani a kollégáiddal)
  • megbízhatóság (hogy valóban építhessünk rád)

Amit kínálunk

  • 8 órás bejelentett munkaviszony, rugalmas időelosztással
  • versenyképes fizetés
  • személyzeti étkezés biztosítása
  • szakmai tréningek

Amennyiben szeretnél egy szép szakmai múlttal és stabil jövővel rendelkező vendéglátó cégcsoport munkatársa lenni, akkor várjuk szeretettel az önéletrajzodat és reméljük, hogy mihamarabb találkozunk személyesen is.