Pultos

  • Cég neve

    M15 Restaurant Kft

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Piarista köz

  • Fizetés

    Nettó 2 400 - 2 800 Ft/óra bér Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapest belvárosának ikonikus éttermébe keresünk mosolygós, vidám pultost, aki szereti a pörgést, otthon érzi magát a vendéglátásban és jó problémamegoldó képessége van.
  • Magas minőségű kávék, teak, limonádék alcohol mentes italok készítése és kiszolgálása
  • Magas minőségű alkoholos koktélok, frissítők készítése és kiszolgálása
  • Bar és Barista pult napi feltöltése
  • Különös figyelem az egészségügyi és biztonsági előírások betartására, a munkakörnyezet folyamatos tisztán tartására
  • A vendéglátó területek feltöltésének elősegítése, a friss termékek és italkészlet megfelelő kezelésében segítségnyújtás

Elvárások

  • Borok, likőrök és más alkoholos italok és termékek magabiztos ismerete
  • Képesség a csapatban történő munkára
  • Vendégorientált attitűd
  • Nyitott, pozitív gondolkodásmód
  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos középfokú angol nyelvismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • jó kommunikációs készség, széles ital és koktélismeret, barista ismeretek
  • Ambíció a továbbfejlődésre

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony
  • igényes munkaruha
  • versenyképes fizetés és egyéb vállalati juttatás  / forgalom utáni százalék, szakmai utak /
  • útiköltség támogatás / vidéki lakcím esetén/
  • személyzeti meleg étkezés
  • lendületes, jókedvű, támogató innovatív csapat
  • Modern technikai felszereltség
  • stabil háttér
  • fiatalos csapat
  • tanulási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen ebéd