Pultos /lottózói eladó

  • Cég neve

    Pálma presszó és lottózó

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Bocskai István körút 1.

  • Fizetés

    Nettó 330e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

önálló munkavégzés (2 nap munka, 2 nap szabad),
pultos feladatok elvégzése és lottóterminál kezelése
üzlet és közvetlen környezetének tisztán tartása

Elvárások

Vendéglátásban és/vagy lottóértékesítésben tapasztalat.
Talpraesett, kommunikatív, önmagára és környezetére igényes, megbízható kollégát keresünk.
Amit még nem tud, azt szívesen megtanítjuk!

Előnyt jelent

Érvényes lottó terminálkezelői vizsga, de ha nincs, segítünk megszerezni! Az állás betöltéséhez ez feltétel.

Amit kínálunk

40 éve vezetem az üzletemet, szeretem ha a munkavállaló elégedett, jól érzi magát nálunk. A kölcsönös bizalom rendkívül fontos számomra.
Precíz, pontos elszámolás (alapbér, pótlékok, borravaló, jutalék). Főállású bejelentett munka.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!