Pultos-Kasszás

  • Cég neve

    HUMMUS BAR KFT.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Október 6. utca

  • Fizetés

    Nettó 300e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Szia!

Örülünk, hogy itt vagy. :)  Reméljük azért, mert játszol a gondolattal, hogy a hummusbar csapatát erősítsd. Mutatjuk is, hogy mivel telne egy napod nálunk:

Reggelente az első 1 órában  előkészítjük a terepet a vendégek fogadására, ilyenkor rendeléseket még nem veszünk fel. A következő feladatokban számítunk a közreműködésedre:

  • Áruátvétel - minden reggel frissen érkezik, nem nagy mennyiség
  • Zöldségek, húsok elősütése
  • Melegentartó és látványpult feltöltése, hogy ebéd időben minden kéznél legyen

Nap közben a kasszás és pultos feladatokat felosztjuk egymás között.
Kasszában

  • Segítünk választani a vendégeinknek, hogy mindenki a számára legmegfelelőbb összeállítást próbálhassa ki
  • Felvesszük a rendeléseket (helyben fogyasztás, Wolt, FoodPanda)
  • Fizettetünk

Pultban
Papír blokkokon megkapjuk a rendeléseket a kasszástól, majd:

  • gyorsan, precízen és szépen elkészítjük a blokkon szereplő ételeket. Fix étlapunk van, ráadásul mivel reggel mindent előkészítettünk, ilyenkor csak tálalni kell.
  • a munkaterületet tisztán és rendben tartjuk

Záráskor pedig:

  • elküldjük a rendelésünket a központi konyhának
  • minden a helyére pakolunk
  • kikapcsoljuk a gépeket, zárjuk a kasszát
  • söprés, felmosás, szemetesek ürítése, szétosztjuk a borravalót és mehetünk is! :)

Elvárások

TÉGED keresünk, ha:
- Úgy gondolod, hogy a leírt feladatok ellátása nem okozna gondot, szívesen csinálnád
- Bírod az állómunkát és a multitaskingot
- Magabiztosan mozogsz a konyhában, taplraesett vagy
- Igényes a megjelenésed, szereted a rendet és tisztaságot magad körül
- Szívesen kommunikálsz, törekszel arra, hogy ezt mindig a megfelelő stílusban tedd
- Érdekel a közel-keleti konyha
- Szeretnél egy elszánt csapat hasznos tagja lenni
- Kihívást, fejlődési lehetőséget és/vagy "csak" egy jó társaságot keresel

Amit kérünk tőled:
- Ha segítség kell, nem értesz vagy elrontottál valamit, mondd, csak így tudunk segíteni. Nem harapjuk le a fejed,  csak az hibázik, aki próbálkozik!
- Legyél őszinte, mindent meg lehet beszélni!
- Ha van egy jó ötleted, ne tartsd magadban, szívesen meghallgatjuk!
- Viselkedj úgy mindenkivel, ahogy te is elvárnád ellenkező esetben!

Előnyt jelent

Minél hosszabb távon számíthatunk rád, annál jobb!
A legjobban annak örülnénk, ha teljes munkaidőben élvezhetnénk a társaságodat!
A hasonló munkakörben szerzett tapasztalat nyilván előny, de egyáltalán nem elvárás - eddig mindenkit megtanítottunk mindenre. ;)

Amit kínálunk

  • Nagyon rugalmas, heti beosztást
  • Multikultúrális környezetet, egy elhivatott, lelkes nemzetközi csapatot, amihez jó tartozni
  • Jó hangulatú műszakokat, barátságos, segítőkész kollégákkal
  • Együttműködésre alapozott szervezeti kultúrát
  • Fizetett próbanapot és betanítást
  • Minden műszak végén BORRAVALÓt (forgalomtól, kiszolgálás minőségétől függően)
  • KARRIERLEHETŐSÉGet, ha vannak ilyen jellegű ambícióid
  • Napi 2 étkezés, korlátlan mennyiségű házi tea és a kényelmes munkaruha is az ajánlat részét képezi

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A hummusbar két fő összetevője

  1. Az ételeink: Magas minőségű, tartósítószer-mentes,  friss alapanyagokból, házilag készítjük ételeinket hagyományos, közel-keleti receptek alapján modern kivitelben, nagy odafigyeléssel, szívvel-lélekkel. Innen a szlogenünk: HANDMADE & HEARTFELT
  2. A hangulat és kiszolgálás: Mediterrán életérzés, otthonos, barátságos atmoszféra, közvetlenség, inspiráló közeg, összetartó, elszánt csapat.

PRÓBÁLD KI!
Ahova jelenleg tudsz csatlakozni:

  • Október 6. u. 19. - Bazilika mellett
  • Kecskeméti u. 1. - Kálvin tér mellett
  • Hollán Ernő u. 6. - Jászai Mari tér mellett VEGA
  • Bécsi út 38. - Kolosy tér

Nyitvatartás: Hétfőtől vasárnapig 10:00-22:00
Munkaidő: rész vagy teljes munkaidő, az igényeidhez igazított heti beosztásban

Küldd el fényképes önéletrajzodat a "jelentkezem" gomb megnyomása után! Egy rövid bemutatkozónak, motivációs levélnek külön örülünk! Ha az önéletrajzod alapján megfelelsz, nem sokára felvesszük veled a kapcsolatot telefonon és minden kérdésedre válaszolunk egy előre egyeztetett személyes találkozó alkalmával.

Várunk!
hummusbar
HANDMADE&HEARTFELT