Pultos / Felszolgáló

  • Cég neve

    Schiller 2005. Kft.

  • Munkavégzés helye

    8230 Balatonfüred

  • Fizetés

    Nettó 1 800 - 3 500 Ft/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Különféle italok készítése,
Ital- fagyi-alapok (gyömbér, gyümölcs, stb) készítése,
Sütemények szeletelése, díszítése,
A pulton belül minden munkafolyamatot megtanulhat, így előbbre jutás lehetősége is van,
Törölgetés, fehérmosogató kisegítése,
Szükség esetén, ha tudja kisegíti a felszolgálókat,
Lehetőség van választani, vagy felváltva dolgozni a két munkakörben.

Elvárások

Igényes önmagára, a környezetére,
Kedves, alkalmazkodó, barátságos jellem,
Szereti a vendéglátást,
Kitartó, szorgalmas, igyekvő,
Csapatjátékos, jóindulatú.

Előnyt jelent

Tulajdonosi szemléletű: úgy dolgozik mintha a saját üzletében lenne,
Önálló munkavégzésre képes, meglátja a munkát, segíti a kollégáit,
Van szakmai gyakorlata,
Igénye van a fejlődésre.

Amit kínálunk

Stabil, éves munkahely, fejlődési-, feljebb-jutási lehetőség,
Színvonalas kávéház, igényes munkakörülmények,
Versenyképes bérezés,
Segítő csapat,
Műszakonként 1 étkezés,
Heti két szabadnap,
Szállás.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Balatonfüreden, Karolina Kávéház keresi munkatársait. A Balaton partján, gyönyörű környezetben, magas színvonalon, igényes vendéglátást szeretnénk nyújtani figyelmes, szolgálatkész munkatársakkal. Állandó célunk nap mint nap a vendégek lenyűgözése, megörvendeztetése.
Stabil alapú cégünk biztos megélhetést, fejlődést, egyensúlyt tud és szeretne adni munkatársainak.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.