Három Majom Bisztró - Átkelés Kft. logo

Pultos- felszolgáló

  • Cég neve

    Három Majom Bisztró - Átkelés Kft.

  • Munkavégzés helye

    8220 Balatonalmádi

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek udvarias, magas színvonalú kiszolgálása
  • Kávék, koktélok, egyéb italok készítése
  • Nyitással, zárással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Az étterem előkészítése az étkezésekhez, a rendezett környezet, vendégtér folyamatos fenntartása
  • Munkaterület tisztántartása
  • Élelmiszerügyi szabályzat szigorú betartása
  • Kassza kezelés
  • Felszolgálás, table service-el

Elvárások

  • Munkádra, és környezetedre igényes vagy
  • Megbízható és felelősségtudatos vagy
  • Van már pultban-felszolgálásban megszerzett tapasztalatod
  • Szereted a pörgést
  • Nem ijedsz meg a váratlan helyzetektől
  • Tudsz önállóan dolgozni, de csapatban is megállod a helyed
  • Nyitott vagy a kihívásokra, és az új dolgok tanulására

Előnyt jelent

  • Tudod kezelni a pénztárgépet, és a bankkártya terminált
  • Beszélsz idegen nyelven (angol, német) legalább kommunikációs szinten
  • Rugalmas vagy a munkaidőbeosztást illetően
  • Cocktail ismeretek

Amit kínálunk

  • Korrekt, teljesítmény utáni bérezés, bejelentett munkaviszony
  • Rugalmas, tervezhető beosztás, változatos feladatok
  • Korrekt, barátságos vezetőség
  • Családias csapat
  • Étkezés, kávézás
  • Stabil, hosszútávú munkahely - egész éves munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet a Balaton parti településen

Céginformáció

Legfőbb vállalásunk, hogy a nálunk töltött időben a vendég átérezze azt a laza, bohém, hippis életérzést, ami a Három Majomra jellemző. Ebben a laza, felszabadult hangulatban törekszünk szüntelen arra, hogy a világ távoli tájaira jellemző étel- és italkülönlegességekkel kápráztassuk el a hozzánk betérőket. Fontos nekünk, hogy a vendégek elégedettek legyenek a kiszolgálás minőségével és gyorsaságával is, illetve kollégáink szakmaiságával és kedvességével. Gasztronómiai élményeket rendszeresen érdekes programokkal, akár bulikkal fokozzuk.
Legyél Te is csapattag a Három Majomnál!

A ''Jelentkezem'' gombra kattintás után kérlek csatolj magadról fényképes önéletrajzot, bruttó bérigény megjelölésével.