Pultos -felszolgáló

  • Cég neve

    Fehér Gyűrű Klub Söröző Bt.

  • Munkavégzés helye

    1055 Budapest, Balassi Bálint utca

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Heti 40órás beosztásra keresünk népszerű, belvárosi pubba kommunikatív, mosolygós, angolul beszélő, megbízható pultos-felszolgálókat.  A beosztás rugalmas: heti 4-5 alkalommal, 15órától. Vasárnap és ünnepnapokon zárva vagyunk.Bér+borravaló+prémium-os rendszer. Fizetés 350.000-450.000Ft között. Gyors előrelépési lehetőséggel!
Kedves, vendégközpontú, szakmáját szerető jelentkezők fényképes önéletrajzát várjuk!

Elvárások

  • Pontosság és megbízhatóság
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Kommunikatív, mosolygós személyiség
  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú évtizedek óta működő hely
  • Korrekt bérezés, szakmai tréningek
  • Csapatunk tagjai fiatalok, lendületesek és összeszokottak, a vezetőség támogató
    • szabad hétvége
    • stabil fizetés

Jelentkezem gombra kattintás után, fényképes önéletrajzot kérünk csatolni.