Pultos-felszolgáló

  • Cég neve

    Euro 360 International Kft.

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Haris köz 3.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 450e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Új csapattársunkat keressük folyamatosan növekvő forgalom miatt belvárosi gluténmentes-és vegán éttermünkbe!:)
Feladataid közé tartoznának a következők;
-Vendégek fogadása
-Rendelések felvétele
-Ételek/italok elkészítése
-Felszolgálás
-Napi munkafolymatok folyamatos elvégzése

Elvárások

Kis családként dolgozunk együtt, így Téged keresünk amennyiben Te...
-Megbízható és felelősségtudatos vagy
-Van vendéglátásban szerzett tapasztalatod (minimum 1-3 év)
-Jó csapatjátékos vagy, de önállóan is megállod a helyed
-Jól beszélsz angolul (minimum B1-B2-es szinten)
-Közvetlen, barátságos személyiségnek tartanak:)
-Nyitott vagy a kihívásokra, és az új dolgok tanulására
-Érdekel a gasztronómia

Előnyt jelent

-Előny, de nem feltétel az egészséges életmódok, gluténérzékenység, vagy vegán életsítlus ismerete
-Felszolgálásban és pultban is szerzett tapasztalat
-Ambíciózus, fejlődni akaró hozzállás

Amit kínálunk

- Korrekt bérezés: havi 160 órás bejelentett munka, a kezdő fizetés nettó 300.000 ft, majd folyamatos növekedési lehetőséget kínálunk teljesítménytől függően, akár nettó 400-450.000 ft-ot! A további részleteket az interjú során tisztázzuk!
- Rugalmas beosztás
- Korrekt, barátságos vezetőség
- Családias csapat
- Étkezés, kávézás
- Stabil, hosszútávú munkahely
- Kellemes munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Manapság sajnos egyre gyakoribb az ételérzékenység, amihez próbálnak felzárkózni a vendéglátóegységek, de sajnos túl nagy kínálattal nem rendelkeznek az érintettek számára. Nálunk a herBar-ban azonban minden róluk szól!:)
Az elmúlt években folymatosan növekvő forgalom, és a rengeteg pozitív visszajelzés mutatja, hogy szükség van ránk, és a munkánk gyümölcsfája nem csak hogy beérik, de még új hajtásokat is hoz a jövőben... ;) Legyél részese velünk együtt valami újnak! Legyél te is herBar csapattag!

A ''Jelentkezem'' gombra kattintás után kérlek csatolj magadról fényképes önéletrajzot!