Pultos-eladó (Szoláriumszalonba)

  • Cég neve

    HENIX SZÉPSÉGSZALON KFT.

  • Munkavégzés helye

    4032 Debrecen

  • Fizetés

    Nettó 280e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

SoliSun stúdióinkba pultos-értékesítő pozícióba munkatársat keresünk, későbbiekben akár Üzletvezetői pozíció betöltésének lehetőségével
Főbb feladatok:
- vendégek fogadása, tájékoztatása
- tanácsadás, szoláriumkrémek, kiegészítő termékek értékesítése
- környezet tisztántartása

Elvárások

- jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezik
- mosolygós, pozitív, életvidám személyiség
- megbízható
-minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
- munkájára és önmagára igényes
- debreceni lakcímmel rendelkezik
- terhelhető
- tudja vállalni a 2 műszakos munkarendet

Előnyt jelent

2-3 éves munkatapasztalat

Amit kínálunk

- kellemes, barátságos munkahelyi környezet
- versenyképes/teljesítményarányos jövedelem
- 8 órás munkarend
- befogadó, segítőkész kollégák

Céginformáció

Debrecenben több mint 20 éve működő, több szalont üzemeltető, megbízható stabil munkahely.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megadásával