Pultos, eladó, juice gyártó

  • Cég neve

    Retek Művek Kft.

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 360e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A legfontosabb: Juice bárunk napi működésének biztosítása, a vendégeink magas szintű, udvarias és kedves kiszolgálása.
  • Juice gyártás: azaz, zöldség és gyümölcsök pucolása, darabolása, előkészítése és receptúrák szerint feldolgozása: juiceolás, turmixolás, palackozás, kézbe adás;-).
  • Napi pénzkezelés és elszámolás
  • Az előírt tisztasági szabályok biztosítása
  • Háttérmunkák kezelése: rendelések leadása, számlák rendezése, Excell táblázatok kezelése.

Elvárások

  • Precíz munkavégzés, önállóan és csapatban
  • Minimum 1 év, lehetőleg hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Légy energikus, talpraesett, tanulni vágyó és szeresd a pörgést
  • Beszélj annyira angolul, ami a napi eladási munkához szükséges.

Előnyt jelent

  • Ha kiemelkedő vagy a következőkben: szervezés, helyzetfelismerés, probléma megoldás, empátia
  • Vendég - és személyközpontú gondolkodásmód: vidám természet, jó kommunikációs képesség
  • Excell és Google Drive ismeretek
  • Érdeklődés a tudatos és egészséges életforma iránt, ittál már zöld juicet és szereted is:)

Amit kínálunk

  • pörgős, vidám légkör, jó környezetben, természetes alapanyagok között,
  • kihívásokkal és kreativitással fűszerezett munka, monotonitás nélkül,
  • bejelentett bér, stabil fizetés,
  • lehetőség magasabb pozicíóra!

Céginformáció

A Fű Juice Bár egyfajta "egészség-butik", ahol a zöldség és gyümölcsök a főszereplők;-), a belőlük alkotott juiceok, turmixok és shotok alkotják a palettát. A Fű, 7 és fél éve itatja a várost szivárvány leveivel; hitvallása, hogy ami "egészséges, lehet finom is". A helyben való szomjoltáson túl, egy több lábon álló vállalkozás, a juiceokat viszonteladja, rendezvényre viszi, kitelepül velük, személyre szabja az ízeket, márkáknak és vállalkozásoknak, azaz folyamatosan megújul, ahogyan a természet!
Hangsúlyosan ember, állat és növénybarát. A levek a szeretetnyelve.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja a fényképes önéletrajzát.