Pultos

  • Cég neve

    Developlan Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1119 Budapest, Hadak útja

  • Fizetés

    Nettó 320e - 420e Ft havi bér Nettó 10e - 30e Ft havi jutalék Nettó 10e - 30e Ft havi bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Feladataid elsősorban a vendégek rendelésének felvétele, kiszolgálása, a kassza kezelése. Szendvicsek, reggelik kiadása és italok, kávék elkészítése, pult és a vendégtér tisztántartása, mosogatás. Barista tapasztalat előny.

Elvárások

Kedves, megbízható, lelkes és motivált kollégákat keresünk, releváns tapasztalat és társalgás szintű angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
8 órás vagy heti 40 órás munkakör.
Éttermünk este 8-ig tart nyitva, így nincs éjszakázás
jó hangulat, igényes munkakörnyezet,
fiatalos csapat egy folyamatosan fejlődő cégcsoportban,
segítőkész vezetőség, rugalmas beosztás,
versenyképes fizetés,
hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Etele plázában tavasszal nyílt, hangulatos és trendi egységébe keresünk új csapattagokat, akik úgy gondolják, hogy szívesen csatlakoznak, egy vidám, emberközpontú csapathoz.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatold önéletrajzod.