Pultos

  • Cég neve

    Capri Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Csatárka utca 54.

  • Fizetés

    Nettó 390e - 416e Ft havi bér Nettó 28e - 70e Ft havi mozgóbér Jutalék
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • italrendelések, kávék elkészítése,
  • asztalfoglalások rögzítése,
  • munkaterület rendben tartása
  • fagylaltpult kezelése

Elvárások

  • Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat.
  • Barátságos, vidám, mosolygós személyiség.
  • Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség.
  • Ápolt, igényes megjelenés.
  • Vendégcentrikus hozzáállás.

Amit kínálunk

Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség.
Havi 15-16 munkanap (10:30-23:00-ig).
bér: nettó 26.000.- / nap + budai kiegészítés
Dolgozói hűségprogram, a cégnél eltöltött idő után, teljesítménytől függetlenül járó bónusz a standard béren felül, éves ugrásokkal 900-3200 Ft/ nap
forgalom utáni kiegészítés: átlagosan nettó 1 900 - 4 000 Ft / nap
Bérfizetés minden hónap 5-én

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Capri pizzériák az elmúlt 13 évben Újpest, Zugló és Buda kedvelt éttermeivé váltak. Cégünk válságállónak bizonyult: a covid alatt kiszállítással és éttermi átvétellel működtünk, így nem kellett elbocsátanunk kollégát!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet, vagy személyesen lehet az étteremben, a 1025 Csatárka út 54. szám alatt.