Pultos / Büfés

  • Cég neve

    Easy Catering Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Kunigunda útja 64.

  • Fizetés

    Nettó 2 000 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A vendégek magas szintű kiszolgálása
  • Pénztárgép kezelése
  • Tiszta és rendezett környezet biztosítása

Elvárások

  • Precíz, lelkiismeretes, pontos munkavégzés
  • Mosolygós, vidám természet, könnyű kapcsolatteremtés a vendégekkel
  • Kávé készítésben való jártasság
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Nettó 2000 Ft / óra
  • Napi étkezés és kávé biztosítása :)
  • Kedvezményes céges angol oktatás, AYCM lehetőség és még sok más céges akció :)
  • Folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek
  • Hosszútávú, stabil cégcsoport
  • Szakmai megbecsülés
  • Jó hangulat, klassz és támogató csapat

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az MTVA székházában található Adásszünet Étterem, a Budapest Party Service Magyarország egyik legnagyobb forgalmú rendezvény-gasztronómiával foglalkozó cégének tagja, amely immár 21 éve működik. Cégcsoportunk üzemelteti a Budapest 6 pontján lévő VakVarjú éttermeket, valamint három önkiszolgáló éttermet, a Monkey Bistro-t a Várkert Bazárban és a Dobay Cukrászdát.

Amennyiben felkeltette a hirdetés az érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezem" gombra. :)