Pultos

  • Cég neve

    BERSION Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Dombóvári út 26.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 380e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A Cafe Frei Budapart csapatába keresünk azonnali kezdéssel, teljes munkaidős baristát!
  • A világ különböző kávéinak elkészítése, egyedi eljárásokkal
  • Pénztárgép kezelése
  • Vendégek megfelelő, kedves kiszolgálása, hiszen fontos, hogy jó élménnyel gazdagodjanak
  • Szendvicsek elkészítése, péksütemények sütése
  • Nyitás, valamint záráshoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • A kávézó tisztántartása

Elvárások

  • Akár képzettség nélkül, akár tapasztalt baristaként is tudsz hozzánk jelentkezni teljes állásban (heti 40 óra)
  • Igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • ​Vendéglátós tapasztalat
  • Idegennyelv tudás

Amit kínálunk

  • Nagyszerű csapatszellem;
  • Pörgős, fiatalos csapat;
  • Kiszámítható, stabil munkakör;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Csapattagként mindennap élvezheted a Cafe Frei kávéspecialitásait is!

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

Legyen Tiéd az egész világ!
Csatlakozz hozzánk és ismerd meg a világ ízeit!
Ismerd meg a Cafe Frei 70+ féle kávékülönlegességeit!
Fedezd fel velünk a világot/világ ízeit kávékülönlegességeinken keresztül

Csatlakozz a Cafe Frei dinamikusan bővülő és folyamatosan fejlődő csapatába Barista pozícióba, és élvezd Cafe Frei által nyújtott nagyszerű közeget, valamint a különféle kávékonyhák páratlan ízeit!

A “Jelentkezem” gombra kattintás után fényképes önéletrajzod csatolásával várjuk jelentkezésed!