• Cég neve

    Extra Hús Trade 95 Kft

  • Munkavégzés helye

    1074 Budapest, Dohány utca 47.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Húsboltba pulti eladót felveszünk akár azonnali kezdéssel.
Elsősorban sült- és grillezett termékek értékesítésére keresünk kollégát.

Elvárások

Precíz, munkájára igényes, jó kommunikációs készséggel rendelkező személyek jelentkezését várjuk.

Előnyt jelent

Előnyt jelent húsbolti, büfé illetve vendéglátói tapasztalat.

Amit kínálunk

Hosszútávú munkalehetőséget tudunk kínálni.

Céginformáció

12 éve működő hús- és hentesáru szaküzlet vagyunk, ahol hús- és húskészítmények, illetve sült. és grill termékek forgalmazásával foglalkozunk.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!