Pszichológus

  • Cég neve

    Pannon Egyetem

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Egyetem utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • magyar és nemzetközi hallgatók támogatása a Karrier- és Hallgatói Szolgáltatóközpontban,
  • a hallgatók mentálhigiénés állapotfelmérése,
  • egyéni és csoportos terápiás ülések levezetése (személyes én online),
  • válságintervenció és életvezetési tanácsadás,
  • prevenciós, mentálhigiénés egészségfejlesztési programok kidolgozása,
  • önismereti csoportfoglalkozások tartása,
  • tréningek tartása (vizsgaszorongás-oldás, autogén tréning, stresszkezelés, kommunikációs készségfejlesztés, együttműködésfejlesztés, kapcsolatok kialakítása, tanulás támogatása),
  • pályaorientációs tanácsadásban való részvétel,
  • pszichoedukációs szakmai anyagok, e-book-ok írása,
  • részvétel szülői edukációban.

Elvárások

  • egyetemi pszichológus végzettség,
  • 3-5 év szakmai tapasztalat,
  • magabiztosság válságkezelésben és terápiás módszerekben,
  • empátia és türelem, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent

  • angol nyelvismeret,
  • fiatal generációkkal szerzett szakmai tapasztalat, iskolapszichológiai tapasztalat,
  • klinikai szakpszichológus végzettség.

Amit kínálunk

  • teljes (napi 8 órás) vagy részmunkaidős (4-6 órás) foglalkoztatás (megegyezés tárgya) határozatlan idejű munkaviszonyban,
  • dinamikus csapatmunkában való részvétel önálló munkavégzéssel párosítva,
  • lehetőség egy fiatal szervezeti egység szolgáltatásainak fejlesztésére,
  • stabil háttér, komplex juttatási csomag,
  • családbarát munkahely, kiszámítható munkaidő,
  • cafeteria juttatás (SZÉP-kártya),
  • munkába járás költségtérítése (nem veszprémi lakóhely esetén),
  • szakmai kihívások,
  • őrzött parkolóhely mélygarázsunkban,
  • kedvezményes sportolási lehetőségek,
  • kedvezmények biztosítása helyi partnereinknél,
  • egészségügyi szűrővizsgálatok, fogászati ellátás,
  • kompetenciaértékeléssel egybekötött teljesítményértékeléssel támogatott fejlődés.

A munkakör várhatóan 2024. július 01. napjától tölthető be.

Bérezés: megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Veszprém

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A Pannon Egyetem Karrier- és Hallgatói Szolgáltatóközpont pszichológus munkakör betöltésére keres kollégát határozatlan idejű munkaviszonnyal a magyar és nemzetközi hallgatók támogatására.
A Pannon Egyetemen működő Karrier- és Hallgatói Szolgáltatóközpont elsődleges célja, a hallgatói életpálya sikerességének elősegítése és támogatása. A karrier nálunk nem az Egyetemen, hanem már az általános- és középiskolákban elkezdődik, ahol elsősorban pályaorientációs tanácsadással járulunk hozzá a fiatalok tudatos életpálya döntéseihez. Aktív hallgatóink számára információs szolgáltatást, egyéni karrier- és pszichológiai tanácsadást, készségfejlesztő és önismereti tréningeket, valamint álláslehetőségek széles tárházát kínáljuk.

Kérjük a jelentkezéshez az önéletrajz és motivációs levél csatolását! Megköszönjük, ha szakmai végzettségét igazoló okiratait is mellékeli.