Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság logo

Pszichiáter szakorvos

  • Cég neve

    Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    6400 Kiskunhalas, Kőrösi út 16.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Szakorvosi munkakörben pszichiátriai szakorvosi feladatok ellátása.

Elvárások

  • Büntetlen előélet
  • Magyar állampolgárság
  • PhD/DLA, doktori fokozat, Egészségügyi és szociális gondoskodás, m.n.s.,
  • Pszichiáter szakorvos egyetemi végzettség
  • Egyetem, pszichiáter szakorvos végzettség
  • Szakvizsga megléte
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Cselekvőképesség
  • Érvényes működési engedély.

Előnyt jelent

  • Szakorvosként legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, jó munkahelyi légkör.
  • Az illetmény megállapítására az 1992. évi XXXIII. tv. (Kjt.) az irányadó, figyelemmel az Eszjtv. illetményekre.
  • Vidékről bejáró munkavállalóknak utazási költségtérítés.
  • Azonnali kezdés.

Céginformáció

A Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság és területi kirendeltségei látják el az ország és a főváros szakosított szociális és gyermekvédelmi intézményeinek feladatait.
Célkitűzésünk, hogy segítsük a gyermekeknek és a fiataloknak a társadalomba való visszailleszkedését, a gondjainkra bízott gyermekek esélyegyenlőségét biztosítsuk, valamint támogassuk az időseket és a fogyatékkal élőket.
Munkatársaink elhivatott és empatikus hozzáállása biztosítja, hogy az intézményeinkben élők minden körülmények között megőrizhessék személyiségük autonómiáját és emberi méltóságukat.
Munkánk során együttműködünk minden, a szociális és gyermekjóléti, gyermekvédelmi területen működő önkormányzattal, egyházi és alapítványi intézménnyel, civil kezdeményezéssel.
  • Munkavégzés helye: Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye Kiskunhalas, Kőrösi út 16.

Jelentkezés gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát és a szükséges dokumentumokat.