Digitális Magyarország Ügynökség Zrt. logo

Protokoll szakértő

  • Cég neve

    Digitális Magyarország Ügynökség Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Kacsa utca 15-23.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szervezetileg közvetlenül a Vezérigazgatóhoz tartozó protokolláris feladatok ellátása és a felsővezetés protokolláris feladatainak támogatása;
  • Társasági belső és külső rendezvények szervezése és koordinációja;
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel;
  • Meghívások, felkérő levelek előkészítése és kiküldése, protokoll levelezések kezelése;
  • Kapcsolódó kommunikációs feladatokban és marketing anyagok tervezésében való részvétel;
  • Minden olyan feladat ellátása, amely a fenti feladatkörhöz kapcsolódik.

Elvárások

  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat;
  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Személyes követelmények:

  • Kiemelkedően jó szervező és problémamegoldó készség;
  • Önálló és csapatmunkára való képesség;
  • Gyors és hatékony munkavégzés;
  • Proaktivitás;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Azonnali munkakezdés;
  • Központosított beszerzési eljárások (NKOH) lefolytatásában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Céges laptop, telefon, mobilinternet;
  • Cafeteria juttatás;
  • Kedvezményes egészségügyi szűrések;
  • Képzési támogatás;
  • Közösségépítő események;
  • Gyümölcsnap;
  • Modern munkakörnyezet, kiváló megközelíthetőséggel;
  • Felelősségteljes, önálló munka;
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Digitális Magyarország Ügynökség koordinálja a kormányzati informatika jelentős részét, valamint felel ezen terület informatikai rendszereinek üzemeltetéséért és irányítja a kapcsolódó fejlesztések megvalósítását.

Amennyiben Téged is érdekel a kormányzati informatika világa és irányítása, valamint szívesen dolgoznál a digitális állampolgárság megvalósításáért felelős fiatalos, lendületes csapatban, jelentkezz hozzánk!