HelloParks Partnership C.V. Magyarországi Fióktelepe logo

Property manager

  • Cég neve

    HelloParks Partnership C.V. Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cégcsoporthoz tartozó ingatlan portfolió ingatlankezelési feladatainak ellátása.
  • A bérbeadó és Bérlő szerződéses kötelezettségeinek ismerete, teljesítésének nyomon követése, betartása és betartatása.
  • Bérlői kapcsolattartás, létesítményekben való személyes jelenlét szükség szerint.
  • Kezelt ingatlanok műszaki állapotának aktuális ismerete, üzemeltetési feladatok ismerete.
  • Pénzügyi kötelezettségek, mint kimenő számlák előkészítésében részvétel, pénzügyi munkatársakkal való együttműködés.
  • Riportok kezelése, előkészítése rendszeres és eseti jelleggel, például:  NOI, cashflow, occupancy, OPEX, CAPEX ,stb.
  • Bérlői igények, észrevételek, kérdések és esetleges panaszok kezelése, kivizsgálása, megoldása.
  • Létesítmények garanciális műszaki problémák kezelése, műszaki üzemeltetési csapattal való együttműködés.
  • Bérlői átalakításokkal, módosítási igényekkel kapcsolatos tulajdonosi jóváhagyások kezelése.
  • Üzletfejlesztési, tervezési, kivitelezési és egyéb társosztályokkal való napi szinttű együttműködés, támogatás nyújtása.
és minden egyéb feladat, amellyel hozzájárulsz a cég és a csapat sikereihez.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség.
  • Ingatlankezelés terén szerzett minimum 3 év tapasztalat és végzettség.
  • Felhasználói szintű MS Office programok használata (Word és Excel).
  • Prezentációs készség és tapasztalat.
  • Riporting tapasztalat.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés.
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód.
  • Műszaki affinitás.
  • Angol nyelvtudás (tárgyalási szint)

Előnyt jelent

  • Anyanyelven és angol nyelven felül egyéb nyelvtudás.
  • FM és/vagy PM szoftver, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • Minőségbiztosítási és környezetvédelmi rendszerek ismerete (BREEAM, WELL, ESG, ISO50001).
  • Tűzvédelmi szabályok ismerete.
  • Pénzügyi és adózási ismeretek.
  • Humor, jókedv, pozitív gondolkodásmód.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan növekszünk, új kollégáink együtt fejlődhetnek vállalatunkkal.
  • Közös munka komoly hazai és nemzetközi beszállítókkal és partnerekkel.
  • Hosszú távra tervezünk, célunk a hazai és nemzetközi terjeszkedés.
  • Innovatív környezetben, kreatív, jövőbe mutató megoldásokon dolgozunk.
  • Nálunk nincsenek sablonok: nyitott pozícióink többsége személyre szabható, új kollégáink belefolyhatnak a folyamatok kialakításába.
  • Hiszünk az önállóságban, a proaktivitásban, a megszokottól eltérő megközelítésekben.
  • Gyakran szervezünk közös programokat – futástól vitorlázáson át közös buliig –, a jó hangulat munkaidőn belül és kívül is garantált.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A HelloParks-nál startup szellemben, erős szakmai háttérrel dolgozunk céljainkért. Cégünk a magyarországi központú, évtizedes tapasztalattal rendelkező, közép-európai régió egyik legnagyobb ingatlanfejlesztőjének és befektetőjének, a Futureal-csoportnak a tagja. Innovatív ipari ingatlanfejlesztőként teljeskörű megoldásokat kínálunk a telekfejlesztéstől a kivitelezésen át egészen a létesítményfenntartásig. Környezetbarát, korszerű és minőségi műszaki technológiák használatával jövőbe mutató megaparkokat hozunk létre, melyek az ott dolgozók számára élhető, emberközpontú felhasználóbarát környezetet biztosítanak.
Hiszünk a kreatív, környezettudatos, minőségi megoldások és a jó csapat erejében. Csatlakozz hozzánk!